Вінничани прибрали зелену територію в мікрорайоні Корея

У місті Вінниця 12 та 13 квітня відбулася одна з найбільших спільних акцій з прибирання території у приватному секторі. Місцеві мешканці, об’єднані комітетами мікрорайонів «Корея», «Корея I» та «Муніципальною вартою», вирішили очистити землю від сміття на околиці лісу, починаючи від вулиці Праведників Світу і закінчуючи вулицею Генерала Арабея. У цій ініціативі також прийняли участь курсанти місцевих навчальних закладів. Загалом вони зібрали близько 140 мішків з відходами.

В атмосфері єднання задля доброї справи. Під кінець тижня вінничани згуртувалися, щоб повернути ошатний вигляд улюбленому місцю відпочинку на природі. За попередні сезони тут накопичилось чимало випадкового та побутового сміття, тож усі дружно взялися за роботу. У перший день акції до прибирання стали близько 80 учасників, а у другий – їх було вже понад сотню.

За словами очільниць комітетів мікрорайонів «Корея» Ольги Ковальської та «Корея I» Тетяни Рамазанової, традиційно толоки вирізнялися активністю жителів. На пропозицію долучитися до ініціативи відгукнулася молодь, старші люди й що не менш важливо – діти, адже саме під час таких заходів вони навчаються дбайливому ставленню до навколишнього середовища.

Як зазначила голова Асоціації органів самоорганізації населення м. Вінниця Наталія Панчук, результати такої роботи з року в рік стають все більш очевидніші.

«Свідомість вінничан помітно зростає. Той, хто хоч раз спільно із нами наводив лад на територіях, розуміють, якої шкоди довкіллю завдає недбале ставлення. Кожний папірець, кожна пляшка – не лише спотворюють вигляд місцини, а й впливають на її загальний екологічний стан, – каже Наталія Панчук. – Приємно, що таких випадків забруднення поменшало. Прикладом, якщо раніше на околиці лісу за день ми збирали до 200 мішків із сміттям, то наразі за кілька днів акції – лише близько 140. І це не може не тішити. Дякуємо усім, хто долучилися й чекаємо на подібну активність під час толок на інших локаціях міста».

Нагадаємо, генеральне весняне прибирання у Вінниці стартувало щойно потепліло. Залишилось причепурити 10-ть із 130-ти, запланованих Асоціацією територій. Мова йде про невеликі за розміром ділянки, на яких потрібно очистити чагарники та обрізати поросле гілля. Особлива увага приділятиметься також територіям поблизу кладовищ. Усі роботи передбачають завершити до кінця квітня, щоб у Великодні свята вінничани могли насолоджуватися охайністю та затишком рідного міста.

Як зазначили в Асоціації, якщо погода не внесе корективів – наступна акція відбудеться у четвер. За уточненою інформацією звертайтеся до своїх квартальних комітетів.

Джерело: ВМР

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin