Працівники КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» уже заповнили понад 800 багатоповерхівок теплоносієм

Вінницька громада активно готується до наступного опалювального періоду, який незабаром уже настане. Якісна підготовка до холодів та впровадження заходів з енергоефективності – основне завдання Оперативного штабу з підготовки до опалювального періоду. Так фахівці КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» спільно з представниками управляючих компаній, житлово-експлуатуючих об’єднань, правлінь ОСББ продовжують роботи із заповнення внутрішньобудинкових мереж теплоносієм. На підприємстві зазначають, що станом на 25 вересня ці роботи уже виконали у 833 багатоповерхівках Вінниці.

Також там додають, що впродовж місяця загалом мають бути заповнені 1 218 будинків.

Окрім того, у департаменті міського господарства ВМР закликають вінничан звернути увагу на заходи, які мають на меті зменшити теплові втрати у власних оселях. Зокрема, перевірити стан дверей, вікон та батарей у власних оселях. З повним їх переліком можна ознайомитись за посиланням.

«Вінниця активно готується до наступного опалювального періоду. Проте не варто забувати, що наша країна й досі перебуває у стані війни. І ворог може в будь-який момент відновити терористичні обстріли критичної інфраструктури. Тому ми закликаємо вінничан також зробити особистий вклад у цю підготовку та здійснити ряд заходів, які націлені на зменшення теплових втрат у власній оселі», – зазначає заступник директора департаменту міського господарства ВМР Олександр Зімбовський.

Для довідки

Оперативний штаб з підготовки до наступного опалювального періоду об”єднує комунальні підприємства критичної інфраструктури, відповідні департаменти, комунальні підприємства обласної власності, які подають воду та тепло. Серед іншого, на засіданнях штабу відпрацьовують відповідні алгоритми, як діяти в тих чи інших надзвичайних ситуаціях, розробляють рішення щодо реагування на позаштатні ситуації.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin