У Вінниці для молоді провели інтерактивну зустріч Про це повідомляє Вінницька міська рада

Вчора, 27 липня, у Вінницькому обласному молодіжному центрі “Квадрат” для вінницької молоді безкоштовно провели інтерактивну зустріч, на якій учасники мали змогу випробувати себе у настільних іграх різного характеру. Організатори заходу: видавництво настільних ігор Lord of Boards, відділ молодіжної політики ВМР та Вінницька Молодіжна Рада.

«Даний проєкт створений для Вінницької територіальної громади й існуватиме пів року. Зустрічі будуть проводитися один/два рази на тиждень», – розповідають організатори.

На зустрічі у молоді є можливість випробувати себе під час різноматних ігор, такі як: “Кодові імена”, “Пекельний острів”, “Одним словом”, “Last messege”, “Кескіфе” та “Палац Джабби”.

«Цей захід охоплює невелику кількість учасників, щоб якомога більше залучити до гри кожного гравця. Максимальна кількість учасників 12-18 осіб. Цього разу на грі було 14 вінничан,» – зауважила голова Вінницької молодіжної ради Таїсія Дембовська.

Учасник клубу настільних ігор “ІгроДвіж” Даниїл розповів, що раніше думав, це точно не для мене, але в перший же день хлопець категорично змінив думку. Наразі учаснику найбільше подобаються теми ігротек, минулого разу була економічна, а сьогодні психологічні стратегії.

«Азарт, дух суперництва, прагнення до перемоги і чітко визначені правила гри, все це відчувають учасники клубу. Поки що, це пробні варіанти проведення заходу, але ми плануємо тільки вдосконалювати формат зустрічей. Також на цьому тижні відбудеться ще один таких захід, але вже для внутрішньо переміщених осіб», – каже начальниця відділу молодіжної політики Юлія Мончак.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin