Щорічно з весняним потеплінням дорожні служби Вінницької громади починають наводити лад на автошляхах

Щорічно з весняним потеплінням дорожні служби Вінницької громади починають наводити лад на автошляхах. Місяць тому стартували роботи з поновлення дорожньої розмітки. Спершу її відновили на найбільших перехрестях та магістральних вулицях, зокрема на площах Гагаріна, Героїв Чорнобиля та Героїв Майдану. А також на вулицях: Соборна, Пирогова та Магістратська. Розмітку наносять на пішохідних переходах, острівцях безпеки та роздільних смугах. Її поновлення важливе для підвищення безпеки усіх учасників дорожнього руху.

Роботи по відновленню дорожньої розмітки стартували з площі Гагаріна, адже тут інтенсивний рух автомобілів та пролягає багато маршрутів громадського транспорту. Згодом дві бригади комунального підприємства «Спеціалізована монтажно-експлуатаційна дільниця з організації дорожнього руху» перейшли працювати на площі Героїв Майдану та Героїв Чорнобиля.

«Наразі поновлена розмітка у середмісті, а також на вулицях: Пирогова, Комарова, Хмельницьке та Барське шосе та в районі Електромережі. Від початку робіт поновили 17 кілометрів поздовжньої та 2700 м2 поперечної розміток», – говорить директор КП «СМЕД ОДР» Сергій Чернов.

Він додає, що цієї весни у планах оновити 120 кілометрів поздовжньої та 14 тисяч м2 поперечної розмітки. За сухої і теплої погоди роботи планують завершити до середини червня.

«Зважаючи на воєнний стан та комендантську годину, цьогоріч бригади комунального підприємства «Спеціалізована монтажно-експлуатаційна дільниця з організації дорожнього руху» працюють лише в денний час. Ми розуміємо, що це створює незручності для учасників дорожнього руху, але просимо вінничан з розумінням ставитись до проведення цих робіт. Адже дорожня розмітка важлива для безпеки усіх учасників руху – як для водіїв, так і для пішоходів», – розповідає Сергій Чернов.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin