Гостей із Франції приємно вразило вінницьке вино

Наразі у Вінниці з робочим візитом перебуває французька делегація з міста Діжон. Представники делегації – працівники агрокластеру “VITAGORA”, а також викладачі та науковці.

Про це повідомляють у Вінницькій міській раді.

Протягом першого дня перебування гості відвідали СТОВ “Діброва”, поспілкувались з представниками міської влади та викладачами і студентами ВНАУ, а на завершення дня побували на підприємстві з виробництва вина “Винний дім Гігінеішвілі” у Корделівці.

Я перший раз у Вінниці й дуже приємно вражений та зачарований вашим містом.  Хотів би подякувати за дуже теплий прийом з боку міського голови Сергія Моргунова.  Вперше в Україні я був 18 років тому, і я бачу, як за цей час розвинулася економіка. А використання нових технологій в аграрній галузі вражає.  Сьогодні наш робочий день завершується у прекрасному місці «Винний дім Гігінешвіллі». Я великий шанувальник вина, тому що я живу в Бургундії. Дуже радий був продегустувати вино Володимира. Звичайно, ці вина не мають того відомого маркування, як вина Бургундії, але я приємно вражений якістю цих вин.  Біле вино, яке ми продегустували, залишає легкий післясмак, і воно чудово підійшло б до фуа-гра. Молоде червоне вино – теж супер.  Я взяв на себе зобов’язання запросити Володимира Гігінеішвілі до нашого клубу шанувальників вина у Бургундії. Хочу побажати вам, аби у Вінницькій області посадили виноградники. Села, які займаються виноробством, цікаві для відвідування, і так я зможу до вас повертатися частіше,

– розповів президент компанії «VITAGORA» П’єр Гез.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin