У парку на Тяжилові з’явились вуличні меблі

На Тяжилові реалізували проект, який став переможцем конкурсу Бюджет громадських ініціатив. Його запропонували самі місцеві жителі, і вінничани проголосували за цю ідею. Як результат – тепер у парку Інтеграл можна займатись воркаутом, відпочивати, сидячи за оригінальними вуличними меблями, та гуляти затишною алеєю.

Роботи з реалізації проекту «Благоустрій парку Інтеграл» розпочались наприкінці літа. Тепер це місце стало улюбленою зоною відпочинку для місцевих мешканців.

Тут  облаштували алею, встановили лавочки, урни для сміття. А також зробили майданчик з турніками для занять воркаутом, де полюбляють займатись спортом місцеві жителі. Облаштували освітлення та відеонагляд.

Крім того, у рамках проекту встановили оригінальні паркові меблі – чотири столики з лавками, зроблені з бетону. Їх виготовили місцеві майстри.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin