Мер Вінниці Моргунов: У нас серйозний виклик, пов’язаний з утилізацією сміття

У Вінниці відбулось обговорення «зеленої» економіки в рамках Стратегії Вінниця 3.0.

Про це на своїй сторінці у Фейсбук написав міський голова Сергій Моргунов.

«Якою буде Вінниця у 2030 році? Один з пріоритетів – це створення нової “зеленої” економіки. На цьому зійшлися учасники експертного обговорення Стратегії Вінниця 3.0.

Захід символічно відбувся на базі вінницького заводу компанії KNESS, яка першою в Україні почала промислове виробництво сонячних панелей. І це один з прикладів нової економіки.

Ми чимало досягли у розвитку енергоефективності, міської мобільності, громадського електротранспорту і продовжуємо впроваджувати інноваційні рішення. Маємо підбити підсумки Стратегії 2020 і рухатись далі.

Ми повинні докласти максимум зусиль, щоб через 10 років вінничани пили якісну воду, користувались комфортним та екологічним муніципальним транспортом, стандарти життя мешканців приєднаних громад також відповідали найвищому рівню. У нас серйозний виклик, пов’язаний з утилізацією сміття та реновацією полігонів.

Але важливо ставити амбітні цілі вже сьогодні. Щоб Вінниця залишалася лідером, яка приваблює інвестиції та ідеї, потрібно бути попереду конкурентів. Тому настільки важлива синергія бізнесу, науковців, освітян та долученість самих мешканців, коли ми говоримо про плани на майбутнє.», – зазначив мер.